Безпечний Харків: на площі Свободи встановили відеокамери надвисокої роздільної здатності
24 травня 2017 15:09 Місто
Безпечний Харків: на площі Свободи встановили відеокамери надвисокої роздільної здатності У Харкові встановлюють системи відеоспостереження для захисту критично важливих об'єктів від загроз різного характеру.

В першу чергу міською програмою «Безпечне місто Харків» передбачається впровадження системи відеоспостереження на пл. Свободи. Силами КСП «Інженерні мережі» вона впроваджена і зараз працює в тестовому режимі.

Для цього об'єкту була обрана унікальна система відеоспостереження, яка включає в себе камери надвисокої роздільної здатності, що забезпечує повний контроль за територією з масовим скупченням людей. Камери здатні фіксувати найдрібніші подробиці. Розрахунок і вибір зон дозволить практично повністю контролювати територію площі і уникнути «мертвих зон».

Як зазначають фахівці, камери підключені в єдину мережу передачі даних, можуть працювати як при 40 градусах морозу, так і при 50 градусах вище нуля. Унікальне програмне забезпечення системи може обробляти потоки відеоданих надвисокої роздільної здатності без використання потужних комп'ютерів. Завдяки цьому в процес забезпечення безпеки міста можна залучити більшу кількість операторів, а також швидко і ефективно вести пошук інформації для виявлення об'єктів як в реальному часі, так і з відеоархіву. Також система оснащена пристроями зв'язку, за допомогою яких про екстрену або підозрілу ситуацію на пл. Свободи можна повідомляти операторам силових відомств.

Нагадаємо, що програму «Безпечне місто Харків» затвердили 14 вересня 2016 року у сесії Харківської міської ради. Виконання програми розраховано терміном до 2020 року і покладено на КСП «Інженерні мережі».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини