Благодатний вогонь передали до храмів Харкова
01 травня 2016 00:22 Місто
Благодатний вогонь передали до храмів Харкова Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 30 квітня, напередодні світлого свята Христового Воскресіння, передав Благодатний вогонь з Єрусалиму до храмів Харкова.

Частинку Благодатного вогню він доставив у храм Священномученника Олександра, покровителя міста Харкова та його жителів, парафіянам храму 2000-річчя Різдва Христового на пр. Науки, до церкви на честь ікони Божої Матері «Відрада, або Втіха» в Саржиному яру, в Свято-Олександро-Невський храм і Благовіщенський кафедральний собор.

Передаючи священнослужителям храмів частку Благодатного вогню, Ігор Терехов зазначив, що завдяки цій традиції, яку заснував міський голова Геннадій Кернес, в Харкові вдається зберігати мир і спокій.

Він привітав усіх прихожан від імені міського голови та побажав всім миру і Божої благодаті. «Ми живемо в дуже важкий час, і тільки завдяки Господу Богу й Благодатному вогню, який ми привозимо щороку, в нашому місті зберігається мир і спокій. Я бажаю всім нам миру, любові, здоров'я і Божої благодаті», - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, 30 квітня та 1 травня в харківських храмах проходить освячення великодніх пасок, яєць та інших продуктів. Громадський транспорт на Великдень працюватиме всю ніч.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини