Благодатний вогонь передали до храмів Харкова
15 квітня 2017 23:59 Місто
Благодатний вогонь передали до храмів Харкова Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов 15 квітня, напередодні свята Світлого Христового Воскресіння, передав Благодатний вогонь з Єрусалиму до храмів Харкова.

Частинку Благодатного вогню він доставив до храму 2000-річчя Різдва Христового на пр. Науки, до церкви на честь ікони Божої Матері «Відрада, або Втіха» в Саржиному яру, до храму Святих Жон-Мироносиць на вул. Сумській і до Свято-Олександро-Невського храму на вул. Академіка Павлова.

Він привітав усіх прихожан з Великоднем і побажав миру і спокою.

«Прийдешнє свято - найбільше свято для кожного християнина. Прибуття Благодатного вогню, який зійшов до нас в Єрусалимі, в Храмі Гробу Господнього, це великий знак, що все у нас буде добре. Це знак того, що всі люди повинні жити мирно і що наше місто процвітатиме, а ми зробимо для цього все можливе», - підкреслив Ігор Терехов.

А секретар Харківської міської ради Олександр Новак доставив частку Благодатного вогню до храму Усікновення Голови Іоанна Предтечі, який знаходиться в Молодіжному парку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини