Бригади КП «Харківводоканал» щодня відновлюють комунікації у Слобідському районі
01 лютого 2023 13:10 ЖКГ
Бригади КП «Харківводоканал» щодня відновлюють комунікації у Слобідському районі Бригади Слобідського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» відновлюють комунікації.
Як повідомив майстер В'ячеслав Пацурковський, ремонтники його дільниці обслуговують 80 багатоповерхових будинків і щодня беруть у роботу до 20 заявок харків'ян. Зокрема, напередодні усунули серйозне пошкодження в будинку у пров. Брянському, де замінили ділянку трубопроводу холодного водопостачання та запірну арматуру.

«Проводимо й комплексні поточні ремонти. Один із них нещодавно провели в будинку на вул. Молочній. Там також замінили ділянку технічно зношеної системи водопостачання та запірну арматуру. Сьогодні робочий день розпочався з прочищення витяжки системи водовідведення на вул. Державінській. Своєчасне реагування на заявки харків'ян, якісний ремонт та системна профілактика дозволяють утримувати ситуацію під контролем», - зазначив Валерій Пацурковський.

Також майстер дільниці нагадав про те, щоб харків'яни дбайливо ставилися до каналізаційних мереж і використовували їх лише за призначенням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини