Бригади КВПВ наводять лад у Новобаварському районі
07 лютого 2023 11:09 ЖКГ
Бригади КВПВ наводять лад у Новобаварському районі Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводять лад у Новобаварському районі Харкова.

Як повідомили на підприємстві, вивезення побутових відходів з пр. Новобаварського та пр. Любові Малої, вул. Тимірязєва та вул. Кібальчича не зупинялося з перших днів війни. За останні три місяці з цих чотирьох вулиць вивезли понад 5,5 тис. куб. м твердих побутових відходів.

Напередодні на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олександра Серпухова та вантажника Артема Барановського, які працюють і живуть у Новобаварському районі. З початку війни робітники працювали не лише в Новобаварському районі, а й на Салтівці, Москалівці та Основі. Обидва неодноразово потрапляли у зону обстрілів. Зокрема, від ворожого снаряду постраждав особистий легковий автомобіль Олександра Серпухова, якому ударною хвилею вибило лобове скло. 

«Коли почалися обстріли 24 лютого, я був на маршруті. Реакція була адекватною: був страх, однак вирішив продовжити працювати», - пригадав Олександр.

Як зазначили на підприємстві, своєю роботою екіпаж сміттєвозу задоволений - оплатою, графіком роботи, стосунками всередині колективу та ставленням керівництва. Основна проблема, яка виникає на маршруті бригади, - неправильне паркування харків’янами особистого автотранспорту, особливо - біля новобудов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини