Бригади КВПВ наводять лад в Індустріальному районі
26 вересня 2023 12:54 ЖКГ
Бригади КВПВ наводять лад в Індустріальному районі КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» за останні три місяці вивезло понад 7 тис. кв. м сміття з вулиць Миру, Біблика, Мохначанської, Шарикової та пр. Олександрівського.

Як зазначили на підприємстві, вивезення побутових відходів з цієї частини Індустріального району не припинялося з початку війни.

25 вересня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Івана Клюя, вантажників Анатолія Крижанського та Віталія Гарнаги. Основними труднощами, з якими стикаються комунальники при вивезенні побутових відходів з цієї частини району, є вузькі вулиці, пошкоджене дорожнє покриття та велика кількість неправильно припаркованих машин, які ускладнюють під'їзд до контейнерів. Зокрема, таке трапляється у дворах будинків на вулицях Миру та Біблика.

«Іноді доводиться витрачати багато часу і виявляти всю водійську майстерність, щоб спецтехніка проїхала між машинами, які водії припаркували у не відведених для цього місцях, і змогла дістатися сміттєвих контейнерів», - розповіли працівники КВПВ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини