Бригади КВПВ прибирають сміття у П'ятихатках
25 квітня 2023 13:32 ЖКГ
Бригади КВПВ прибирають сміття у П'ятихатках Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» за останні три місяці вивезли понад 2,7 тис. куб. м ТПВ з селища П’ятихатки.

Як повідомили на підприємстві, після початку російського вторгнення вивезення побутових відходів з цього мікрорайону було тимчасово припинене. На маршрут бригади КВПВ повернулися 15 березня 2022 року, коли обстрілів поменшало. Зараз з вулиць Академіка Вальтера, Академіка Синельникова та Іллі Гаркуші щодня вивозиться 29 куб. м ТПВ.

Напередодні цей маршрут обслуговувала бригада сміттєвозу на чолі з водієм Іваном Клюєм. За його словами, після повернення харків'ян до селища навантаження відчутно збільшилося, і тепер комунальники вивозять удвічі більше побутових відходів, ніж у перші місяці війни.

«Торік П'ятихатки стали значно чистішими після того, як окупанти відступили. Бригади КВПВ разом з іншими комунальниками забезпечують чистоту та комфорт для мешканців селища, де прибирають вулиці, ремонтують будинки, впорядковують прибудинкові території», - зазначили на підприємстві.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини