Будівля пологового будинку №2 на Московському проспекті була і буде у власності міста, - офіційна заява
03 жовтня 2021 14:50 Місто
Будівля пологового будинку №2 на Московському проспекті була і буде у власності міста, - офіційна заява Департамент охорони здоров'я Харківської міської ради засуджує чергові інформаційні атаки на медичну систему Харкова.

Вони подвійно огидні тому, що відбуваються в украй непростий період пандемії, коли кожен чесний лікар в місті і в країні безстрашно бореться за життя наших громадян.

У соціальних мережах і телеграм-каналах, пов'язаних зі скандально відомим учасником виборів мера, поширюється брехлива інформація про нібито намір приватизувати корпус муніципального пологового будинку №2 на Московському проспекті.

Також повідомляється про нібито примусове спільне обслуговування вагітних з коронавірусом і без коронавіруса в іншому приміщенні цього пологового будинку - в корпусі на вул. Юлія Чигирина.

Жодна буква в цих плітках не відповідає дійсності.

Корпус міського клінічного пологового будинку №2 імені М. Х. Гельферіха по вул. Юлія Чигирина обладнаний окремим блоком для лікування ковідних хворих - з пропускником, кімнатою для лікарів, медсестер і молодшого персоналу. Відповідно до пакету НСЗУ, чотири бригади надають медичну допомогу в ковідному блоці.

Паралельно в окремих приміщеннях працює звичайна бригада, яка надає допомогу пацієнтам без коронавіруса.

До 1 липня 2021 року пологовий будинок планував переїхати в одну будівлю, оскільки забезпечити бригади для надання допомоги в двох корпусах ковідним і нековідним хворим не було можливості. І об'єднання всіх ресурсів в одній будівлі було оптимальним тимчасовим рішенням.

Але частина співробітників і в минулу хвилю коронавіруса відмовлялася працювати в корпусі по вул. Юлія Чигирина. Вони протестували, тому колишній головний лікар самовільно відкрила для них корпус на Московському проспекті - корпус, який не відповідає жодним санітарним нормам через його аварійний стан. Зараз ця історія повторюється. Ось тут і виникає питання, чи здійснюються ці дії в інтересах пацієнтів.

На жаль, кафедра ХМАПО під керівництвом професора Миколи Козуба, яка знаходиться в будівлі пологового будинку на вул. Юлія Чигирина, стала активним учасником політичних чвар. Професор намагається зберегти свої позиції під час реорганізації академії і поширює неправдиву інформацію про роботу пологового будинку.

Міська рада засуджує брудні випади на адресу медиків, метою яких є громадська паніка. Вести політичну боротьбу такими методами можуть тільки нечистоплотні люди, яких не можна підпускати до стерильних медичних приміщень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини