Чат-ботом «Харків - Твій дім» скористалися понад 53 тисячі харків'ян
08 червня 2022 18:29 Цифрові технології
Чат-ботом «Харків - Твій дім» скористалися понад 53 тисячі харків'ян Чат-ботом «Харків - Твій дім» у «Telegram» з 4 червня скористалися близько 53,4 тис. користувачів.
Як повідомили сьогодні, 8 червня, у Департаменті цифрової трансформації, всього від містян надійшло близько 167,5 тис. запитів про стан будинків, з яких детальна інформація була надана по 92,3 тис. запитів.

Всього у місті близько 3,5 тис. пошкоджених будинків, з яких обстежили поки що близько 2,7 тис., тому наразі не всі харків’яни можуть отримати інформацію про стан житла у повному обсязі. Важливо зазначити, що ця робота постійно триває і інформація оновлюється.

Директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець надала поради щодо ефективного користування чат-ботом «Харків - Твій дім».

За її словами, для швидкого та точного пошуку інформації за певною адресою краще скористатись автоматичними підказками від бота. Для цього в поле повідомлення потрібно ввести @tviyDimKharkivBot і далі починати набирати назву вулиці. Потрібно звернути увагу на те, що в пошук не потрібно вводити слова «вулиця», «проспект» тощо, а відразу треба починати вводити назву. З додаванням кожної літери бот буде пропонувати список адрес, з якого можна буде обрати потрібну і натиснути на неї, після чого людина отримає необхідну інформацію. Якщо якусь вулицю перейменували, радять спробувати шукати за старою/новою назвою. У випадку, якщо потрібна адреса в списку відсутня, це означає що наразі будь-яка інформація по ній відсутня. Тому необхідно буде перевірити ще раз пізніше.

Нагадаємо, що завдяки чат-боту «Харків - Твій дім» (@tviyDimKharkivBot) можна дізнатися, чи є у будинку пошкодження, чи є електрика, вода, газ, для того щоб прийняти виважене рішення про повернення додому.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини