Десятки тисяч харків'ян попрощалися з міським головою
23 грудня 2020 14:46 Місто
Десятки тисяч харків'ян попрощалися з міським головою Церемонія прощання з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом відбулася сьогодні, 23 грудня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка.

У ній взяли участь родина та близькі Геннадія Кернеса, почесні громадяни Харкова та області, мер Києва Віталій Кличко, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Дніпра Борис Філатов, народні депутати, представники дипломатичного корпусу, голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук, голова Харківської обласної ради Артур Товмасян. Пам'ять міського голови вшанували секретар міськради Ігор Терехов, заступники міського голови, співробітники міськради, директори комунальних підприємств, голови райадміністрацій, представники різних організацій та установ.

Також пам'ять Геннадія Кернеса прийшли вшанувати тисячі харків'ян: за даними Головного управління Національної поліції в Харківській області, з мером Харкова прийшли попрощатися близько 110 тис. жителів міста.

Нагадаємо, що церемонія прощання повинна була пройти з 9:00 до 13:00, але її продовжили майже на годину у зв'язку з великою кількістю людей. Черга бажаючих попрощатися з міським головою розтягнулася від оперного театру до ст. м. «Університет».

Зазначимо, що перед громадянською панахидою пройшло відспівування Геннадія Кернеса у Благовіщенському кафедральному соборі. Поховають мера на міському кладовищі №2, на Алеї почесних громадян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини