Дільничних зобов'язують роздавати свої візитки харків'янам
24 жовтня 2013 16:51
Дільничних зобов'язують роздавати свої візитки харків'янам Дільничні інспектори міліції продовжать роздавати свої візитки харків'янам.

Про це сьогодні, 24 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань забезпечення цивільного порядку, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян повідомив заступник начальника міського управління ГУ МВСУ в Харківській області Сергій Човпан.

Він нагадав, що подібні заходи інспектори міліції, працюючи на своїх ділянках, вже проводили. Операція «Візит», яка тривала півроку, полягала у встановленні партнерських відносин з населенням. Для цього було виготовлено 300 тис. візитних карток із зазначенням адрес і телефонних номерів дільничних пунктів міліції, днів прийому громадян, а також 400 тис. особистих візиток дільничних інспекторів. Крім того, працівники апарату обласного управління міліції провели анкетування жителів і з'ясували, що в селах дільничних інспекторів знають практично всі жителі, а от у Харкові ситуація значно гірша.

Тому було вирішено продовжити ці заходи і зобов'язати дільничних ділитися з харків'янами інформацією про себе. Крім того, як розповів Сергій Човпан, зі своїм дільничним жителі міста можуть ознайомитися не тільки при безпосередньому спілкуванні, а й у віртуальному просторі. Зараз розглядається можливість розмістити на офіційному сайті облуправління міліції адреси та телефони міліцейських дільниць і, можливо, вказати дані самих дільничних.

«У місті працює близько 500 дільничних. Через часту змінюваність кадрів необхідно буде постійно оновлювати інформацію про них. Тому ми ще думаємо, чи варто поміщати інформацію про дільничних», - підкреслив замначальника міського управління МВС.

Зазначимо, у місті Харкові працює 121 дільничний пункт, близько 500 дільничних інспекторів, більшість з яких у віці до 30 років. Зарплата дільничного становить від 1,6 тис. до 3 тис. грн залежно від звання і вислуги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини