Дітей із багатодітних сімей привітали з Днем Святого Миколая
19 грудня 2022 12:34 Суспільство
Дітей із багатодітних сімей привітали з Днем Святого Миколая Маленькі харків’яни з багатодітних сімей отримали подарунки до зимових свят.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, багатодітні сім'ї отримали 350 комплектів дитячого зимового одягу для дітей від 3-х місяців до 3-х років та понад 400 солодких новорічних подарунків. Це вдалося реалізувати за дорученням міського голови Ігоря Терехова за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Подарунки отримали сім'ї, які пережили бомбардування, втрату будинків та навіть окупацію, які зараз мешкають у Харкові. Для маленьких харків'ян організували святковий захід.

Як зазначив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко, районні комітети у справах сім'ї, молоді та спорту підтримують із багатодітними сім'ями зв'язок. Міська влада докладає всіх можливих зусиль для надання допомоги багатодітним сім'ям з дітьми. І зараз, напередодні новорічних свят, для дітей та їхніх батьків у місті підготували святкові заходи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини