Діючі тарифи на проїзд в електротранспорті є правомірними - роз'яснення юристів міськради
25 лютого 2019 15:55 Місто
Діючі тарифи на проїзд в електротранспорті є правомірними - роз'яснення юристів міськради Ухвала Харківського окружного адміністративного суду про призупинення дії нових тарифів у міському електротранспорті не набрала законної сили, в зв'язку з чим діюча вартість проїзду є правомірною.

Як повідомили в Юридичному департаменті, 22 лютого виконавчий комітет Харківської міської ради отримав ухвалу про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову за позовом щодо тарифів з перевезення пасажирів електротранспортом. Згідно з документом, ухвала суду не набрала законної сили.

«Цим ще раз підтверджується правомірність застосування діючих в даний час тарифів з перевезення пасажирів міським електротранспортом», - підкреслили в Юридичному департаменті.

Нагадаємо, нові тарифи на проїзд в метро, ​​трамваях і тролейбусах набрали чинності 7 лютого. Підвищення вартості проїзду було обумовлено подорожчанням електроенергії, матеріалів для проведення ремонтів і технічного обслуговування, зростанням розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

Процедура затвердження нових тарифів на проїзд у наземному і підземному міськелектротранспорті була проведена у відповідності з усіма необхідними законодавчими нормами. Директор Юридичного департаменту В'ячеслав Басараб повідомив, що більше місяця проекти рішень про підвищення вартості проїзду були розміщені на офіційному сайті міської ради, щоб жителі Харкова могли внести свої пропозиції та зауваження, які були б враховані при затвердженні тарифів. Однак за цей час ніяких пропозицій і зауважень від харків'ян не надійшло.

Як заявив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, ухвали Харківського окружного адміністративного суду про призупинення дії нових тарифів в наземному і підземному міському електротранспорті є політичними.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини