Для городян до Дня туризму проведуть квест Харковом
23 вересня 2019 14:15 Міжнародне співробітництво
Для городян до Дня туризму проведуть квест Харковом Екскурсійний квест «Ключі від Харкова» презентують жителям і гостям міста 26 вересня в рамках святкування Дня туризму в Україні.

Про це сьогодні, 23 вересня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська.

За її словами, з нагоди Дня туризму в Україні харківські гіди підготували для городян і гостей міста вісім цікавих тематичний екскурсій, більша частина з яких буде презентована вперше. Серед них - екскурсія по саду ім. Шевченка та його пам'ятках, а також квест цікавими місцями міста.

«Це екскурсія-інтрига, тому що до останнього моменту ніхто, крім гіда, не знатиме маршрут. І кожне нове завдання буде виводити учасників на новий цікавий маршрут, в кінці якого ми дізнаємося, де знаходяться ключі від Харкова. Це буде дуже цікава екскурсія, яка в подальшому проводитиметься Міським туристичним інформаційним центром регулярно», - зазначила Юлія Згурська.

Перша екскурсія відбудеться 26 вересня, початок - о 17:00. Місце зустрічі учасників - біля пам'ятника Василю Каразіну (головний корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна, пл. Свободи, 4).

Крім того, за словами Юлії Згурської, в цей день харків'яни зможуть відвідати ще низку екскурсій. Серед них - історична, де гіди розкажуть про таємниці старого Харкова, творча - де учасники зможуть ознайомитися з творчим доробком міста за маршрутом «Харків творчий: від Рєпіна до Гамлета», можна буде заглянути в підземне життя міста на екскурсії «Легенди харківського підземелля». Також городянам презентують екскурсію про Харків інтернаціональний, присвячену видатним особистостям різних національностей, які зробили свій внесок у розвиток міста і його зовнішній вигляд (зокрема, поляки, німці, французи).

Екскурсії пройдуть 25 і 26 вересня. Участь у ни безкоштовна. При цьому обов'язковою умовою є реєстрація.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про місце і час проведення екскурсій, а також зареєструватися на участь у них можна тут.

Зазначимо, День туризму відзначається в Україні щорічно 27 вересня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини