Для підлітків проведуть профілактичний квест
29 травня 2017 12:03 Суспільство
Для підлітків проведуть профілактичний квест Профілактичний квест для підлітків «Наркотики? Не моя тема!» пройде 30 травня в тренінговому центрі Головного управління Національної поліції в Харківській області (вул. Сокольники, 23).

Акція відбудеться в рамках міської акції «Молодь за здоровий спосіб життя». В ході заходу команди підлітків в ігровій формі змагатимуться у знаннях з профілактики ВІЛ-захворювання, наркоманії, з права і законодавства, виконуватимуть фізичні вправи, стрілятимуть з лука, долатимуть смугу перешкод.

Також всі бажаючі зможуть безкоштовно і анонімно пройти тест на ВІЛ, отримати консультацію лікаря, поспілкуватися з патрульними поліцейськими, оглянути патрульні машини. Крім того, свою роботу продемонструють кінологи і співробітники спецпідрозділу поліції зі звільнення заручників.

Організатори заходу: Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, благодійна організація «Благодійний фонд «Благо», Головне управління Національної поліції в Харківській області.

Початок заходу - о 10:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини