Для відновлення Харкова створять усі умови
03 червня 2022 11:59 Місто
Для відновлення Харкова створять усі умови У Харкові за підтримки уряду України буде створено умови для будівництва нових об'єктів.
Про це сьогодні, 3 червня, під час Національного телемарафону, присвяченого 100 дням війни, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, це питання обговорювалося з Президентом України під час його візиту до Харкова. Тоді глава держави зазначив, що міська рада зможе шукати кошти через інвестиційні фонди та міста-партнери, а уряд, своєю чергою, створить умови, дасть державні гарантії та спростить ринок виділення земельних ділянок.

Крім того, Ігор Терехов зазначив, що для найбільш постраждалих у війну міст можна було б передбачити пільгове оподаткування для інвесторів. Також, за його словами, у Харкові розвиватимуть IT-сферу.

Всі ці кроки дозволять не лише відновити місто, а й зробити його одним із найкращих в Європі. Мер Харкова зазначив, що у місті вже працюють над майбутніми проєктами, щоб після перемоги одразу розпочати реалізацію поставлених цілей.

«Харків буде одним із топових міст, куди приїжджатимуть, де хотітимуть жити. Повірте мені, що так і буде», – заявив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини