Для волонтерів харківського притулку провели тренінг
20 січня 2020 12:14 Екологія
Для волонтерів харківського притулку провели тренінг Тренінг з командоутворення і вмінню безконфліктно знаходити рішення в нестандартних ситуаціях провели для волонтерів КП «Центр поводження з тваринами».

Як повідомили в притулку, тренінг з soft skills (навчання навичкам, які не мають відношення до професії або посади, але необхідні для успішної роботи в команді) провів фонд «Професійний розвиток Харкова» в рамках проекту «Meister Ukraine», який реалізується за підтримки міжнародних організацій «GIZ» та «BBW».

Волонтер притулку Антон розповів, що на тренінгу навчився шукати шляхи вирішення проблем в нестандартних ситуаціях: «Робота з критичним мисленням колосальна, знаходити вихід тут і зараз, намагатися робити щось, з чим раніше не стикався.  Мені шалено сподобалося. Я б із задоволенням відвідав такого ж роду тренінги знову».

У притулку зазначили, що підприємство робить все для для професійного зростання і розвитку волонтерів. Проводить заняття у «Школі волонтерів», майстер-класи з дресирування і соціалізації тварин, організовує різні заходи, дає волонтерам можливість реалізуватися у якості організаторів заходів або координаторів проєктів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини