До 500 людей звертаються щодня по субсидії у Шевченківському районі
30 листопада 2016 17:21 Суспільство
До 500 людей звертаються щодня по субсидії у Шевченківському районі Від 300 до 500 людей щодня звертаються з питання призначення субсидій в управління праці та соціального захисту Адміністрації Шевченківського району.

Про це сьогодні, 30 листопада, повідомив начальник районного управління В'ячеслав Станчик. За його словами, субсидіями займається відділ соціальної допомоги, куди люди приходять по консультацію, оформити документи або дізнатися про результати призначення. У відділі 34 фахівця, які також працюють з тими, кому призначаються різні пільги. Співробітники підрозділу, які займаються призначенням субсидій та обробкою даних, працюють і по суботах.

Всього на сьогоднішній день субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Шевченківському районі отримують 25,5 тис. сімей, торік отримували 19 тис. сімей.

«Якщо людина не заповнила заяву і декларацію про доходи в електронному вигляді, скориставшись сайтом Мінсоцполітики, у нас вона може взяти бланки, зразки, заповнити всі необхідні документи в управлінні (не забувши взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код) і подати на перевірку співробітникам», - повідомив В'ячеслав Станчик.

Передбачені в управлінні і умови для прийому людей з обмеженими можливостями: вони можуть скористатися пандусом, кнопкою виклику, в планах співробітників управління - навчитися жестовій мові. Також в місті працює служба супроводу та соціальне інватаксі, завдяки яким можна приїхати в установу і отримати потрібні послуги.

«Я оформив субсидію на п'ятий день після того, як про неї дізнався. Син одружився, живе окремо, і субсидія - це суттєва допомога. Потрібно вчасно звертатися і користуватися своїми правами. В управлінні з усім розібратися мені допомагає Антоніна Артамонова», - сказав житель району Олександр Дрига.

Спеціаліст відділу соціальної допомоги сектору прийняття документів та заяв Антоніна Артамонова зазначила, що відвідувачів приймають кожні 20 хвилин. Всіх консультують, допомагають визначити відсоток субсидії, що нараховується. В опалювальний сезон людей стало значно більше.

Нагадаємо, в Харкові субсидії отримують 207 тис. 956 сімей, або 40% всіх сімей. Подати заяву на отримання субсидії можна в районних управліннях праці та соціального захисту або в електронному вигляді, скориставшись сайтом Мінсоцполітики, однак протягом місяця потрібно прийти в управління і поставити під своєю заявою підпис.

C необхідними для оформлення субсидій документами і адресами районних управлінь праці та соціального захисту можна ознайомитися тут, а також на сайті Міністерства соціальної політики України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини