До бюджету міста відшкодовують кошти за незаконне використання земель
28 липня 2021 14:27 Економіка
До бюджету міста відшкодовують кошти за незаконне використання земель Близько 47 млн грн надійшло до бюджету харківської міської територіальної громади за перше півріччя 2021 року за використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням вимог земельного законодавства.

Як повідомили в Департаменті територіального контролю і земельних відносин, за аналогічний період минулого року ця сума склала 15,9 млн грн.

У департаменті зазначили, що з початку року в місті уклали 31 договір на відшкодування в місцевий бюджет коштів за використання земель комунальної форми власності на суму 13,3 млн грн. Торік було укладено 14 договорів на загальну суму 2,3 млн грн.

У департаменті повідомили, що запобіганням порушень законодавства України щодо використання земель комунальної власності, своєчасним виявленням таких порушень і вжиттям заходів щодо їх усунення займається Інспекція з контролю за використанням і охороною земель комунальної власності.

Інспекція виявляє і фіксує факти недотримання вимог земельного законодавства України, рішень Харківської міської ради та її виконавчого комітету, умов договорів оренди землі комунальної власності, вживає заходів щодо відшкодування заборгованості з орендної плати та ін. Так, за перше півріччя 2021 року інспекція обстежила земельні ділянки та склала 820 відповідних актів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини