До Дня пам'яті та примирення харківські школярі провели низку акцій
08 травня 2022 13:34 Освіта
До Дня пам'яті та примирення харківські школярі провели низку акцій У закладах загальної середньої освіти міста Харкова відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення.

Зокрема, у школах Основ’янського району провели  низку онлайн-уроків та акцій: «Це наше небо, це наша земля», «Мій Харків під час війни» та «Героїчний Харків». У художніх і творчих роботах учні поділилися своїми мріями про мирну Україну. 

«Сьогодні, як ніколи, юні основ’янці розуміють, що мир – найбільше багатство на Землі. Ми вивчаємо свою історію, шануємо і пам’ятаємо тих, хто у роки Другої світової війни відстояв мир, і молимося за захисників, які боронять його в Україні сьогодні», - зазначили у районній адміністрації. 

Також напередодні Дня пам'яті та примирення акцію провели серед учнів навчальних закладів Новобаварського району. Учні підготували малюнки з квіткою маку, яка є символом цього дня. Таким чином учні вшанували подвиг українського народу та пам'ять про загиблих воїнів у роки Другої світової війни.

«Графічне зображення квітки є своєрідною алюзією: з одного боку – це квітка маку, з іншого – кривавий слід від кулі. А традиційне гасло цих пам'ятних днів «Пам'ятаємо – перемагаємо!» цього року особливо актуальне. Ми абсолютно впевнені: перемога буде за Україною!» – зазначили в Адміністрації Новобаварського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини