До Дня захисника України в Харкові пройшла фотовиставка та кінопоказ
28 вересня 2016 12:19 Суспільство
До Дня захисника України в Харкові пройшла фотовиставка та кінопоказ Виставка фотопортретів українських військових і показ воєнного кінофільму пройшли сьогодні, 28 вересня, в кінотеатрі «8 ½» для харківської молоді.

Як повідомила заступник директора Департаменту праці та соціальної політики Яна Кобзар, молоді показали фільм «Ати-бати, йшли солдати...». Остання режисерська робота Леоніда Бикова дуже тонко передає долі молодих людей, яких торкнулася війна. Один з головних героїв - молодший лейтенант Суслин тільки закінчив школу і після прискорених командирських курсів був призначений командиром взводу винищувачів танків.

«Напередодні Дня захисника України багато молодих людей замислюється про майбутнє нашої країни, про можливість проходження військової служби в лавах Збройних Сил України. Сучасна українська армія - це шлях до формування справжніх і мужніх чоловіків, а сильна армія - запорука безпечного майбутнього кожного з нас. Про це і йшла мова на сьогоднішньому заході», - повідомила Яна Кобзар.

Зазначимо, що подивитися фотовиставку можна сьогодні в фойє кінотеатру.

Довідка. День захисника України - державне свято, встановлене Президентом України в 2014 році. Відзначається щорічно 14 жовтня, в свято Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою українського козацтва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини