До Дня захисту дітей на площі Свободи пройде масовий флешмоб
22 травня 2018 12:51 Культура
До Дня захисту дітей на площі Свободи пройде масовий флешмоб Акція «Діти Харкова - за мир!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, відбудеться 1 червня на пл. Свободи.

За словами організаторів, формат заходу не зміниться, проте цього року музично-хореографічний флешмоб буде більш масштабним і насиченим як у художньому, так і в плані технічного супроводу. Планується, що в ньому візьмуть участь близько 3 тис. дітей у віці від 6 до 15 років. Цього року організатори розширили географію учасників, і до харківської акції приєднаються хорові колективи дитячих музичних шкіл з Ужгорода, Дніпра і Миколаєва.

Під час флешмобу на великій багатоярусній сцені зберуться учасники зведеного оркестру та зведеного хору вихованців шкіл мистецтв та учнів загальноосвітніх шкіл міста Харкова, щоб спільно з професійним симфонічним оркестром «Prime Orchestra» виконати кращі світові хіти, присвячені миру і дитинству. На самій площі відбудеться танцювальний флешмоб за участю дитячих хореографічних колективів, волонтерських і громадських організацій. Дійство прикрасять кілька постановочних танцювальних композицій. Сценічні майданчики будуть оснащені унікальною звуковою, освітлювальною та світлодіодною технікою.

Організатор заходу - Департамент культури Харківської міської ради під патронатом міського голови Геннадія Кернеса.

Довідка. Акція «Діти Харкова - за мир!» проводиться вже третій рік. Мета заходу - популяризація ідей миру, добра, єдності та справедливості. У 2017 році у великому концертному дійстві взяли участь понад 2 тис. учнів шкіл мистецтв, загальноосвітніх шкіл та учасників хореографічних колективів міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини