До Харкова надходить допомога від іноземних партнерів
19 квітня 2022 11:49 Міжнародне співробітництво
До Харкова надходить допомога від іноземних партнерів Міста-побратими та партнери продовжують всебічно допомагати Харкову.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, з міста Кошице (Словаччина), яке є партнером Харкова в реалізації спільних проєктів ЄС з 2019 року, отримано три вагони гуманітарної допомоги з продуктами харчування та медикаментами. У департаменті зазначили, що на початку війни керівництво Відділу стратегічного розвитку Магістрату міста Кошице та Академії наук Словацької Республіки вийшло з ініціативою щодо виділення близько 120 тис. євро на закупівлю гуманітарної допомоги для міст Харків (80%) та Ужгород (20%).

Крім того, допомогу загальною вагою 16 т (переважно продукти харчування) Харків отримав від міста-побратима Трнава (Словаччина). 

Польські міста Варшава та Краків направили 50 тис. мішків для піску і ще 20 тис. мають доправити. Місто-побратим Познань (Польща) надіслало підгузки Харківському міському перинатальному центру.

Крім того, вантаж з медикаментами, їжею та засобами особистої гігієни направлено харків'янам з міста-побратима Нюрнберг (Німеччина).

У Департаменті міжнародного співробітництва зазначили, що також місто підтримує Організація «Federation Nationale de  Protection Civile» (Франція), яка направила три фури з предметами медичного призначення та засобами гігієни. Ткож очікується ще дві фури з засобами гігієни та медичним одягом. Крім того, 15 палетів з продуктами харчування, засобами гігієни та водою надала Агенція з технічного співробітництва та розвитку «АСТЕD» (Франція).

 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини