До проєкту «Картка харків'янина» приєдналося понад 150 підприємств
04 вересня 2021 13:19 Місто
До проєкту «Картка харків'янина» приєдналося понад 150 підприємств Понад 150 підприємств приєдналися до реалізації міського проєкту «Картка харків'янина».

Про це сьогодні, 4 вересня, на Форумі підприємців повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він подякував усім учасникам соціального проєкту, завдяки яким сім'ї зможуть економити до 1 тис. грн на місяць.

«Картка харків'янина» - проєкт, рівний якому не впроваджувало жодне місто в Україні, і я вдячний вам як партнерам, що ви відгукнулися на мою ініціативу. Його суть - поліпшити імідж міста і полегшити життя людей. Тепер харків'яни зможуть отримувати бонуси і знижки від мережі продуктових магазинів, аптек, заправок, інтернет-провайдерів, служб таксі, при покупці житла», - зазначив Ігор Терехов.

Він підкреслив, що для Харкова дуже важливі розвиток підприємництва і відкритий діалог з бізнесом.

Зазначимо, що сьогодні в готелі «Kharkiv Palace» проходить Форум підприємців, організований для обговорення перспектив розвитку бізнесу в місті Харкові.

881 / 5000

Результаты перевода

Про це сьогодні, 4 вересня, на форумі підприємців повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він подякував усім учасникам соціального проекту, завдяки яким сім'ї зможуть економити до 1 тис. Грн на місяць. «Картка харків'янина» - проект, рівних якому не робив жоден місто в Україні, і я вдячний вам, як партнерам, що ви відгукнулися на мою ініціативу. Його суть - поліпшити імідж міста і полегшити життя людей. Тепер харків'яни зможуть отримувати бонуси і знижки від заправок, інтернет провайдерів, служб таксі, аптек, мережі продуктових магазинів, при покупці житла », - зазначив Ігор Терехов. Він підкреслив, що для Харкова - дуже важливий розвиток підприємництва, і відкритий діалог з бізнесом. Відзначимо, що сьогодні в готелі «Kharkiv Palace» організували форум підприємців для обговорення перспектив розвитку бізнесу в місті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини