До уваги ЗМІ! У місті представлять освітній проєкт для людей з інвалідністю
06 вересня 2019 14:19 Суспільство
До уваги ЗМІ! У місті представлять освітній проєкт для людей з інвалідністю Тренінг-конференція «Зміни на краще своє життя» пройде 9 вересня у конференц-залі готелю «Харків Палас» (пр. Незалежності, 2).

Захід пройде в рамках соціального проекту «Харків - місто талантів», який переміг у конкурсі на Громадський бюджет (бюджет участі) міста. Проєкт стартував 31 липня. Автор ініціативи - громадська організація «Червона Рута». Мета проєкту - допомогти людям з інвалідністю адаптуватися в суспільстві, розкрити їхні здібності, навчити цікавим і прибутковим професіям, щоб вони могли себе забезпечувати. Для цього учасники проекту вивчать мистецтво фотографії, фотошопу, сінематографу.

9 вересня в рамках проєкту психологи і тренери одного з центрів психологічного здоров'я проведуть тренінг на тему: «Мета, дисципліна, досягнення, результат». Також в ньому візьмуть участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан та директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

Учасники проєкту зможуть поспілкуватися з присутніми і розповісти про результати, яких вони досягли.

Початок заходу - об 11:00.

Зазначимо, проєкт реалізується за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини