Документи в «Дії» можна показувати на блокпостах та при перетині кордону
04 квітня 2022 14:13 Цифрові технології
Документи в «Дії» можна показувати на блокпостах та при перетині кордону У Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова розповіли, що робити українцям, які евакуювалися у більш безпечні регіони, але не взяли із собою документи або втратили їх.

Як повідомили у ЦНАП, усі електронні паспорти, що відображаються у мобільному додатку «Дія», вважаються дійсними. Цифрові ID-картка та закордонний паспорт мають таку ж юридичну силу, як і звичайні документи. Е-паспорти можна показувати на блокпостах та в поліції, а також використовувати для перетину польського та молдовського кордонів.

Отримати ID-картку та закордонний паспорт, а також відновити втрачені документи можна у центрах надання адміністративних послуг. Зараз ЦНАПи працюють у таких областях: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька. Інформація з адресами центрів, графіком їх роботи та контактами доступна  за цим посиланням.

Також паспортні послуги доступні в підрозділах Державної міграційної служби України. Перевірити, чи працює ДМСУ у регіоні, та знайти контактний номер служби можна за посиланням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини