Допомога бездомним тваринам та робота ветклініки - харківський притулок продовжує працювати
12 квітня 2022 15:43 Суспільство
Допомога бездомним тваринам та робота ветклініки - харківський притулок продовжує працювати У КП «Центр поводження з тваринами» розповіли, як працюють під час війни.

Ветеринарна клініка на базі притулку працює з 9:00 до 13:00 лише за попереднім записом.

Притулок для бездомних тварин працює у штатному режимі. У центрі годують, вакцинують, лікують тварин та прибирають їхні вольєри. 

Відвідати притулок у якості гостя поки не можна. Також не працює готель для тварин, грумінг-салон, екзо-кабінет та не проводиться дресування (можлива лише консультація телефоном). Також за попереднім записом можна замовити ритуальні послуги.

Крім того, в особливих випадках співробітники центру можуть виїхати на виклик городян, які побачили тварину з серйозними травмами, ознаками виснаження, якщо дізналися, що загинув власник тварини, або якщо тварина виявляє агресію та становить небезпеку для оточуючих. На відлов безпритульних тварин спеціалісти центру не виїжджають.

Усіх тварин селять у центрі, і кожен може надати одному з них прихисток. Обрати родинного улюбленця можна, перейшовши за посиланням: https://animals-city.org/prilashtuvannya/. Також можна зателефонувати за номером тел.: (050)664-84-28.

Тимчасовий телефон для зв'язку з КП «Центр поводження з тваринами»: (050) 786-79-55.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини