ДСНС: Два ворожих удари нанесено по об'єктах виробничої інфраструктури Харкова
08 вересня 2022 08:49 Оперативна інформація
ДСНС: Два ворожих удари нанесено по об'єктах виробничої інфраструктури Харкова Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 7 по 8 вересня, ліквідували через обстріли 10 пожеж та 63 ворожі вибухонебезпечні предмети.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, близько опівночі Харків зазнав ракетних обстрілів. Два удари були нанесені по об'єктах виробничої інфраструктури. На одному з них, у Салтівському районі, виникла пожежа відразу в чотирьох місцях на загальній площі 50 кв. м. Рятувальники 5-тої, 11-тої та 18-тої пожежно-рятувальних частин повністю ліквідували вогонь о 1:17. Через вибух була часткова зруйнована чотириповерхова адміністративна будівля. Жертв та постраждалих, попередньо, немає.

На іншому виробничому об'єкті, у Холодногірському районі, пожежі внаслідок ракетного влучання не виникло. Проте була сильно зруйнована чотириповерхова адміністративна будівля. На місці події працювало 15 одиниць пожежно-рятувальної, аварійно-рятувальної та інженерної техніки, а також близько 50 осіб особового складу ДСНС.

Всього за добу рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів: 13 - на ліквідацію пожеж; 3 - на аварійно-рятувальні роботи; 2 - для надання допомоги населенню та комунальникам; 1 - з інших причин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини