Дві тисячі вагітних із зони АТО перебувають на обліку в харківських лікарнях
21 листопада 2014 12:05 Медицина
Дві тисячі вагітних із зони АТО перебувають на обліку в харківських лікарнях Близько двох тисяч вагітних жінок, які прибули до Харкова із зони військових дій, перебувають на обліку в медичних установах міста.

Про це сьогодні, 21 листопада, на зустрічі з експертом делегації Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй Ніколасом Гаррігом повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. 

Крім того, заступник мера зазначила, що, починаючи з червня, понад 300 жительок Донецької та Луганської областей вже народили в Харкові. 

«Ми, територіальна громада Харкова, організовуємо для них соціальне, медичне супроводження, взяли на себе всі витрати. З міського бюджету виділяємо кошти, користуємося благодійними коштами і робимо все можливе, щоб їм не довелося ні за що платити. Крім того, під свою опіку породіль взяло наше місто-побратим Нюрнберг. В Німеччині організували збір коштів, які перенаправляють нам. За ці гроші ми купуємо пакети, куди входять всі необхідні речі, які допомагають мамам впоратися з дитиною перші два місяці його життя: пляшечки, соски, памперси», - повідомила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини