Екс-начальник поліції Нью-Йорка дав рекомендації харківським патрульним
07 травня 2017 13:39 Міжнародне співробітництво
Екс-начальник поліції Нью-Йорка дав рекомендації харківським патрульним Представники компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» (GSS, Нью-Йорк, США) та її генеральний директор, у минулому директор Департаменту поліції Нью-Йорка Джон Хувейн сьогодні, 7 травня, відвідали Управління патрульної поліції міста Харкова.

Заступник начальника Управління патрульної поліції Олексій Ніколаєв ознайомив американських гостей з роботою управління і перспективами його розвитку. Зокрема, за його словами, незабаром штат поліцейських буде збільшено на 100 чоловік, які зараз проходять підготовку у Сумах, і складе 1200 співробітників. Крім того, частина поліцейських почне патрулювати місто з дресированими собаками, які допоможуть знаходити слід злочинців і виявляти наркотичні речовини. У планах поліції і скорочення часу прибуття на виклик, який зараз становить в середньому 7 хв. 52 с.

Джон Хувейн зазначив позитивні сторони харківських патрульних - вмотивованість роботи, хорошу форму патрульних, їх бажання отримувати нові знання, а також хороший стан автомобілів.

За його словами, він працював на старіших машинах, але і ці, нові, вимагають доопрацювання. Джон Хувейн і його колеги порадили замінити м'які задні сидіння на пластикові. Це не тільки б допомогло в разі, якщо порушник поранений і у нього тече кров, а й забрало б шанс у злочинців, які можуть на шляху до відділку заховати в м'яких сидіннях, наприклад, наркотичні речовини. Також з метою безпеки Джон Хувейн рекомендуватиме надати кожному патрульному іменний бронежилет.

На погляд екс-начальника нью-йоркської поліції, в Харкові необхідно збільшити штат поліцейських, тому що такої кількості патрульних недостатньо для міста з майже двохмільйонним населенням.

«У Нью-Йорку на 8 млн осіб 36 тисяч поліцейських. Населення в чотири рази більше, ніж у вас, і якщо йти за таким підрахунком, то в Нью-Йорку працювало б 8 тисяч поліцейських», - зазначив Джон Хувейн.

За його словами, щоб поліпшити роботу, в кабінеті начальника необходмости встановити інтерактивну карту, по якій він міг би відстежувати роботу всіх патрулів. Також поліцейські повинні інформувати жителів про те, що сталося в їхньому районі. Харків'яни повинні володіти інформацією по району, де живуть, - знати, коли і який був скоєний злочин.

Крім того, Джон Хувейн наголосив на необхідності створення правоохоронної структури, яка б підпорядковувалася місцевій владі і не була б підзвітна тільки уряду.

«Весь наш проект, у зв'язку з яким ми знаходимося тут, націлений не на критику, а на передачу передового досвіду всіх країн. Торік ми працювали в Колумбії, і за 5,5 місяці нам вдалося знизити кількість злочинів на 42%. Ми показали, як ефективно використовувати склади поліцейських. Це спрацювало в Нью-Йорку, має спрацювати і тут, в Харкові. Це тільки частина рекомендацій, повний список оголосить Рудольф Джуліані, коли приїде до Харкова», - зазначив Джон Хувейн.

Нагадаємо, один з основних напрямків діяльності компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» - це консультування міст в сфері безпеки. В рамках харківського проекту готується зустріч міського голови Геннадія Кернеса і колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини