«Електроважмаш» святкує 75-річчя заснування заводу
08 липня 2021 21:55 Місто
«Електроважмаш» святкує 75-річчя заснування заводу Перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак привітав колектив заводу «Електроважмаш» з 75-річчям заснування державного підприємства.

Олександр Новак зазначив, що завдяки таким великим підприємствам, як «Електроважмаш», Харкову вдається зберігати статус промислової столиці України й успішно розвиватися.

«Хочу висловити щиру подяку колективу вашого підприємства, усім поколінням, які зробили внесок у розвиток нашого міста. У вас знаменна історія, багаті традиції і, я впевнений, що ви зможете успішно рухатися вперед. Розвиток промисловості є пріоритетним напрямком роботи міської влади. Ми готові співпрацювати і в рамках наших повноважень ухвалювати рішення, необхідні для вашої успішної роботи», - підкреслив він.

Також перший віце-мер вручив працівникам заводу Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Зазначимо, що завод «Електроважмаш» був відкритий 9 липня 1946 року. Підприємство входить до десятки світових компаній, які спеціалізуються на проєктуванні, виробництві та обслуговуванні гідрогенераторів, великих електричних машин для металургійної, вугільної і нафтопереробної промисловості. Продукція заводу експлуатується в більш ніж 50 країнах і успішно конкурує з такими світовими лідерами, як «General Electric», «Siemens», «Hitachi» та ін.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини