Євген Водовозов: Конфлікту з «Харківобленерго» у нас точно немає
26 вересня 2018 16:10 ЖКГ
Євген Водовозов: Конфлікту з «Харківобленерго» у нас точно немає У міської влади немає конфлікту з АК «Харківобленерго» щодо заборгованості за електроенергію з боку комунальних транспортних підприємств.

Про це сьогодні, 26 вересня, заявив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, коментуючи інформацію про нібито можливі обмеження подачі електроенергії на трамвайні і тролейбусні депо, а також КП «Харківський метрополітен».

«У нас дійсно є поточна заборгованість перед «Харківобленерго». Вони вимагають погашення заборгованості, і це нормально, бо ми їм дійсно винні якісь гроші. Але конфлікту, який сьогодні був роздутий в інтернеті, у нас точно немає. Не знаю, хто придумав цю історію, але ніяких відключень не планується. У нас немає побоювань, що може зупинитися міський транспорт. З «Харківобленерго» у нас склалися рівні, нормальні взаємини. Місто готується до опалювального сезону, гроші спрямовуються на підготовку до зими, і обленерго входить у наше становище. До кінця місяця або в перших числах жовтня ми постараємося виправити ситуацію», - зазначив Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини