Франція надає гуманітарну допомогу Харкову
23 червня 2022 14:39 Міжнародне співробітництво
Франція надає гуманітарну допомогу Харкову Неурядові неприбуткові організації Франції надають гуманітарну допомогу Харкову.
Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, гуманітарні вантажі надійшли від низки організацій.

Першою асоціацією Франції, яка розпочала та продовжує надавати гуманітарну допомогу місту Харкову у відповідь на письмове звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова, стала Національна федерація цивільного захисту - одна з найбільших у країні. Вантажі до Харкова доставляють у тісній взаємодії з благодійною організацією «Help Ukraine» та підрозділами «Нової пошти». З березня по червень до Харкова доставили 302 піддони, у тому числі: 40 медичних ліжок, 20 інвалідних крісел, засобів реабілітації (ходунки, милиці та ін.), 50 піддонів з медичним приладдям (перев'язувальний матеріал, рятувальні покривала, засоби індивідуального захисту, шовні комплекти), 100 піддонів з продуктами харчування, у тому числі для немовлят, засоби індивідуальної гігієни (мило, шампуні, засоби для гоління та ротової порожнини, гігієнічні серветки, засоби гігієни для жінок та дітей грудного віку).

Співпраця з FNPC буде продовжена. Як повідомили у департаменті, у червні була досягнута домовленість про передачу до Харкова автомобіля швидкої медичної допомоги.

Також Харківська міська рада співпрацює з Асоціацією міжнародної солідарності (ACTED) - другою за масштабами діяльності серед приватних незалежних організацій Франції. Після звернення до керівництва ACTED Харківського міського голови Ігоря Терехова до Харкова надійшли вантажі з продуктами харчування та засобами індивідуальної гігієни (15 піддонів), а також сім генераторів для мобільних ремонтних бригад КП «Харківські теплові мережі». Співробітництво з ACTED буде продовжене найближчим часом після завершення французькою стороною необхідних тендерних процедур.

Також у ході взаємодії з мерією міста-побратима Лілль були встановлені контакти з Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» (AMCFU). 6 червня AMCFU доставила до України вантаж медикаментів (13 тонн), зібраних та переданих Ліллем до міста Харкова. У департаменті зазначили, що співпраця з AMCFU буде продовжена, і найближчим часом до Харкова доставлять вантажі гуманітарної допомоги, сформовані асоціацією: медикаменти (20 коробок), миючі засоби (30 піддонів).

Крім того, внаслідок взаємодії французької Міжнародної асоціації солдатів світу (AISP), Харківської міської громадської організації миротворців та Харківської міської ради до Харкова доставили вантаж гуманітарної допомоги на 20 піддонах (продукти харчування, засоби особистої гігієни, медичне приладдя, одяг). А в процесі співпраці з асоціацією ACTED були встановлені контакти з представництвом в Україні асоціації «Handicap International» (місто Ліон). В результаті «Handicap International» передала Харківській міській клінічній лікарні № 2 ім. проф. О. О.  Шалімова гуманітарний вантаж (40 стільців-туалетів та засоби реабілітації).

Також були встановлені контакти між «Handicap International» та Харківською міською громадською організацією інвалідів «Креавіта».


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини