Генератори забезпечують безперебійну роботу «Харківводоканалу»
06 лютого 2023 15:54 ЖКГ
Генератори забезпечують безперебійну роботу «Харківводоканалу» Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» Новобаварського району безперебійно працюють завдяки генераторам.
Як повідомив сьогодні, 6 лютого, начальник дільниці Віктор Воронцов, генератори дозволяють виконувати ремонти будь-якої складності на внутрішньобудинкових комунікаціях під час відсутності електроенергії. Зокрема, нещодавно робітники завершили технічний ремонт комунікацій у будинку на вул. Власенка, де перший етап зварювальних робіт виконали завдяки підключенню до генератора.

«Багато робіт безпосередньо залежить від електромережі, доводилося зважати на графік віялових відключень і вносити корективи при плануванні, а генератори стали надійною підмогою і гарантією безперебійної роботи дільниці у цей складний воєнний період, коли інфраструктурні об'єкти нашого міста продовжують перебувати в небезпеці. Завдяки додатковим джерелам живлення ми оперативно виконуємо аварійні, плануємо всі технічні та капітальні ремонти на внутрішньобудинкових системах», - зазначив Віктор Воронцов.

За його словами, щодня майстри дільниці виконують понад 20 заявок споживачів на обслуговування мереж у будинках району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини