Геннадій Кернес: Керівник, упевнений у своєму потенціалі, готовий до виборів завжди
26 листопада 2019 22:59 Місто
Геннадій Кернес: Керівник, упевнений у своєму потенціалі, готовий до виборів завжди Харківський міський голова Геннадій Кернес упевнений у своїй підтримці на виборах мера міста.

Про це він розповів в інтерв'ю інтернет-виданню «Страна.ua», відповідаючи на питання, якщо місцеві вибори призначать на весну.

«Будь-який керівник, який упевнений у своєму потенціалі, готовий до виборів у будь-яку пору року», - зазначив Геннадій Кернес.

При цьому він підкреслив, що не боїться програти кандидату від Володимира Зеленського та знайде механізм, як з ним поборотися. «Чому бути того і не минути. Якщо таке трапиться, я поборюся з кандидатом, якого приведе за руку Зеленський», - сказав мер.

Він також зазначив, що очікування щодо місцевих виборів не повторять ситуацію з переобранням парламенту. Тоді, на думку мера, люди обирали Володимира Зеленського, а не конкретних кандидатів до Верховної Ради за їхні справи.

«Ситуація до моменту проведення місцевих виборів зміниться. Ті, хто голосував за невідомих нікому кандидатів тільки тому, що вони були від Зе!команди, зроблять висновки - ці «переможці» сьогодні вже не з'являються на округах. На місцевих виборах виграватимуть люди, які близькі до народу і контактують з людьми постійно. Тобто ті, хто працює», - підкреслив Геннадій Кернес.

Також він озвучив в інтерв'ю результати останнього соцопитування по Харкову, в якому взяли участь близько 1,5 тис. харків'ян. Згідно з дослідженням, за Геннадія Кернеса на посаду мера планують проголосувати 48% респондентів, за кандидата від «Слуги народу» - 32%, за інших кандидатів - менше 10%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини