Геннадій Кернес: Місто наведе лад із землею в районі «Барабашово»
21 серпня 2019 12:14 Місто
Геннадій Кернес: Місто наведе лад із землею в районі «Барабашово» Рішення про перейменування комунального підприємства «Харків-Паливо» на комунальне підприємство «Міський торговий ринок» було ухвалене сьогодні, 21 серпня, на сесії міської ради.

Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, підприємство створене для того, щоб вирішити земельний конфлікт на ринку «Барабашово», і щоб підприємці могли укладати прозорі договори безпосередньо з КП.

«Ми це робимо, щоб комунальна земля була не в руках «Барабашово», а у власності міста. Ми будуватимемо дорогу від вул. Шевченка в районі супермаркету «Рост», і вона має йти через метроміст, який був запроектований раніше. Там на червоних лініях вже незаконно побудували торгові павільйони, а підприємці і не здогадуються про це, але платять», - сказав Геннадій Кернес.

Міський голова зазначив, що КП «Міський торговий ринок» працюватиме разом із КП «Сучасне місто».

«Ми зробимо так, що ті земельні ділянки, які використовуються «Барабашово» не за призначенням, будуть передані до комунальної власності, і підприємці укладатимуть договори з нашими підприємствами», - зазначив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що підприємці з ринку «Барабашово», які домагаються прозорості в питанні орендної плати, скаржаться на тиск з боку концерну «АВЕК». Харківський міський голова Геннадій Кернес провів низку зустрічей з групою, яка працює над врегулюванням конфлікту. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини