Геннадій Кернес нагородив кращих учнів міста
23 травня 2018 15:14 Місто
Геннадій Кернес нагородив кращих учнів міста Харківський міський голова Геннадій Кернес вручив нагороди переможцям міжнародних математичних олімпіад, Менделєєвської олімпіади з хімії та міського конкурсу «Учень року - 2018».

З цієї нагоди сьогодні, 23 травня, у Харківській міській раді відбувся прийом міського голови.

Цього навчального року школярі Харкова завоювали вісім медалей на міжнародних змаганнях - Romanian Master of Mathematics, European Girls 'Mathematical Olympiad, Міжнародній Менделєєвській олімпіаді школярів з хімії. За підсумками всеукраїнських олімпіад цього року на їхньому рахунку 94 призових місця, що стало кращим показником за останні 12 років, і 41 перемога у конкурсі дослідницьких робіт Малої академії наук.

Традиційний конкурс «Учень року» пройшов у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» і «Спортсмен року». У районному турі взяли участь 249 старшокласників, у міському - 38 учнів. Серед них - три стипендіати Президента України, переможці всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту робіт МАН, міжнародних спортивних і творчих конкурсів, лідери учнівського самоврядування. Школярі пройшли тестування, виконали завдання, пов'язані зі знаннями історії рідного міста, навчальних предметів і галузей науки, політики, культури і спорту, презентували свої досягнення та взяли участь в інтелектуальних конкурсах «Особистість» та «Тема». За результатами трьох етапів визначилося 20 переможців.

Геннадій Кернес привітав учнів, батьків, вчителів та побажав дітям залишатися цілеспрямованими, нічого не боятися, досягати нових висот, залишатися вірними друзями, цінувати своїх наставників та сім'ю.

«Ми зібралися тут, щоб привітати кращих з кращих молодих людей, які своїм старанням, вмінням, цілеспрямованістю довели, що вони вміють перемагати. Перемогти - це не легко, залишитися першим - завжди важче. Буквально кілька днів тому у цьому залі були керівники Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, видання «Financial Times». Ми обговорювали перспективи нашого міста, міжнародні інвестиції в нього, і у кожному виступі звучало: головний капітал Харкова - люди, людський ресурс. Ви - майбутнє Харкова. Я хотів би вам побажати, щоб ви, знаючи про ті високі завдання, які ставить перед собою місто з відродження, які ставите перед собою ви, щоб ви брали участь у різних проектах і вписували свої прізвища в історію формування нашого улюбленого міста. Для мене подвійно приємно, що я, перебуваючи серед вас, можу сказати вам все, висловити повагу, як ви говорите - респект, що завжди і у всьому я буду вам допомагати. Будьте завжди сміливими, наполегливими, цілеспрямованими, домагайтеся своєї мети. Ви пройшли вже не один бар'єр перешкод і знаєте, що таке почути, що ваша робота отримала гідну оцінку», - сказав Геннадій Кернес.

Він вручив переможцям міжнародних математичних олімпіад та конкурсу «Учень року» Подяки Харківського міського голови. Крім того, «учні року» отримали сертифікати, що підтверджують, що вони стали стипендіатами Харківського міського голови «Обдарованість» у 2018/2019 навчальному році.

«Мало часу для того, щоб зрозуміти всю повноту вашого світу, щоб зрозуміти всі ваші хвилювання, коли ви виходите сюди отримувати свої нагороди, але я впевнений в одному, що у вас достатньо часу підготуватися до майбутніх олімпіад, змагань і довести всім, що ваші заслуги - чергова низка ваших перемог», - зазначив Геннадій Кернес.

Дізнатися більше про переможців олімпіад і конкурсу «Учень року-2018» можна тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини