Геннадій Кернес: Нам потрібна професійна команда лобістів Харкова
12 травня 2012 12:19
Геннадій Кернес: Нам потрібна професійна команда лобістів Харкова Місту потрібна професійна команда лобістів, яка б представляла інтереси Харкова у Верховній Раді України.

Про це Геннадій Кернес заявив в інтерв'ю газеті «Время».

Міський голова розповів про свої погляди на відносини влади і харків'ян і про формування команди кандидатів у народні депутати України.

«Для мене найголовнішим завданням було відродити конструктивне спілкування влади і населення. Люди повинні розуміти, що вони можуть достукатися до влади. Кожне звернення, кожна проблема не залишаться непоміченими. Більше того, мало визнати, що проблема існує, її треба розв'язати. Головне - це консолідація та партнерство. У нас спільна мета - зробити Харків комфортним і безпечним містом. І зробити це можна тільки спільними зусиллями», - підкреслив Геннадій Кернес.

Міський голова також зазначив, що сьогодні потрібно побудувати таку модель взаємин з депутатами Верховної Ради, яка дала б поштовх розвиткові Харкова.

«У нашого міста потужний потенціал, який слід розвивати. Так, для цього потрібна професійна команда лобістів Харкова, якої, на жаль, у нас не було протягом усіх попередніх скликань Верховної Ради. Основне завдання - відродити велич Харкова. Люди хочуть бачити результат. Вони втомилися від слів і обіцянок, якими б гарними вони не були. Ми готові працювати на результат, досягти цього результату і відповісти за нього. Тому я зацікавлений, як і багато харків'ян, у професійній патріотичній команді, яка буде боротися за Харків та обстоювати його інтереси», - додав Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини