Геннадій Кернес обговорив з головними лікарями міста впровадження нового медичного сервісу
19 березня 2020 14:18 Місто
Геннадій Кернес обговорив з головними лікарями міста впровадження нового медичного сервісу Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 19 березня, провів зустріч з головними лікарями медичних установ Харкова, на якій обговорювався запуск в місті медичного сервісу «Helsi.me».

У зустрічі, яка пройшла в міській раді, також взяв участь директор компанії-розробника проекту Helsi.me Євген Донець.

Як повідомив Геннадій Кернес, Helsi.me - це медичний портал, до якого будуть підключені всі медичні заклади міста. В особистому кабінеті користувачі зможуть дистанційно записуватися на прийом до будь-якого лікаря, отримувати консультації, результати аналізів і рецепти.

«Буде повна прозорість навантаження лікарів, реальні їх результати і затребуваність. Такий підхід дозволить нам приймати правильні рішення про фінансування дійсно ефективної медицини в Харкові», - зазначив мер.

Євген Донець повідомив, що сервіс буде запущений вже завтра, 20 березня. У базу Helsi.me вже внесено понад 1 млн декларацій з пацієнтами та 2,3 тис. графіків роботи лікарів.

«Всі вони пройшли курс комп'ютерної грамотності та вже працюють в онлайн-режимі. Також активно робота підключення до порталу проводиться в стоматологічних поліклініках і жіночих консультаціях. Уже з 20 березня лікарі зможуть користуватися онлайн-кабінетами і бачити пацієнтів, які запишуться до них на прийом», - зазначив директор компанії.

У свою чергу Геннадій Кернес також підкреслив, що запуск медичного сервісу дозволить мінімізувати кількість візитів городян у лікарні, що важливо в умовах карантину в місті.

«Це дає більш оперативну відповідь на ті виклики, які перед нами стоять сьогодні. Харків'яни повинні знати про можливості Helsi.me і про всі поліпшення, які є сьогодні в нашій медицині», - зазначив міський голова.

Він також звернувся до керівників медустанов з проханням відповідально поставитися до вживання заходів щодо недопущення поширення COVID-19 у місті.

«Я прошу вас дуже відповідально працювати і ті кошти, які ми вчора виділили на сесії, направити на закупівлю для ваших лікувальних установ необхідних медикаментів і засобів захисту від коронавіруса. Крім того, на виділені гроші ми закупимо для Харкова чотири дорослих і один дитячий апарати ШВЛ. Ми не допустимо, щоб в нашому місті повторилася ситуація, як в Італії, і гріш ціна нам буде, якщо ми не захистимо людей», - підкреслив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, також сьогодні в місті ведеться розробка Єдиного медичного порталу Харкова, куди будуть підключені всі 66 лікувальних установ міста. В подальшому до порталу буде прив'язаний і кабінет харків'янина, який перебуває на сервісі Helsi.me, за допомогою якого можна буде отримати безліч медичних послуг від первинної до вторинної ланки в онлайн-режимі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини