Геннадій Кернес очолив список кандидатів до Харківської облради
26 вересня 2015 14:19 Місто
Геннадій Кернес очолив список кандидатів до Харківської облради Партія «Відродження» затвердила список кандидатів до Харківської обласної ради на майбутні вибори 25 жовтня. Список кандидатів очолив нинішній мер Харкова Геннадій Кернес.

Відповідне рішення затвердили в суботу, 26 вересня, на IX позачерговий конференції Харкывської обласної організації партії «Відродження».

Геннадій Кернес зазначив, що команда кандидатів «Відродження» до міської та обласної рад вже довела свою результативність.

«Ми працюватимемо на відродження міст і сіл Харківщини. Зараз складні часи, але ми готові взяти на себе відповідальність за прийняті рішення. Дуже важливо, що за нами йде і молодь, адже спадкоємність - невід'ємна частина ефективності команди. Об'єднавшись, ми з вами повинні сконцентруватися на відродженні, примноженні і збереженні багатства області», - зазначив Геннадій Кернес.

Серед кандидатів до обласної ради - нинішній голова облради Сергій Чернов, колишній мер Харкова Михайло Пилипчук, заступник міського голови Євген Водовозов, засновник і керівник Харківського медико-генетичного центру Олена Гречаніна, діючі депутати, представники молодіжних громадських організацій, бізнесмени, представники різних сфер життєдіяльності міста та області.

З 120 кандидатів в обласну раду 24 обиратимуться по округах, розташованих на території Харкова. Це є нововведенням закону про місцеві вибори, раніше місто в обласній раді було представлене двома депутатами.

Нагадаємо, 25 вересня Геннадій Кернес був зареєстрований як кандидат на посаду мера Харкова. 22 вересня на позачерговій конференції міської організації партії «Відродження» було одноголосно прийнято рішення про висунення Геннадія Кернеса у кандидати на посаду Харківського міського голови. Також було вирішено, що він очолить список партії до міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини