Геннадій Кернес підписав розпорядження про проведення міжнародного марафону
13 січня 2014 12:35
Геннадій Кернес підписав розпорядження про проведення міжнародного марафону Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав розпорядження про проведення першого Міжнародного харківського марафону в 2014 році.

Згідно з документом, в Харкові створено організаційний комітет з підготовки та проведення змагань, затверджено його персональний склад. Очолив оргкомітет Геннадій Кернес.

Також розпорядженням затверджено план організаційних заходів та маршрут марафону. Він пройде вулицями Сумською і Пушкінською, повз такі пам'ятки Харкова, як пам'ятник Тарасові Шевченку, фонтан «Дзеркальний струмінь», Історичний музей, пл. Конституції, пл. Архітекторів та ін. Також під час змагань на пл. Свободи буде організована фан-зона з розважальною програмою.

В даний час організатори марафону вже вирішують питання з підготовки до спортивного заходу. Так, зараз вибирають партнера, який забезпечить електронну фіксацію результатів марафону, проводиться робота з іноземними агентами щодо залучення відомих бігунів.

Також на харківських телеканалах найближчим часом представлять інтерактивний логотип і рекламний ролик марафону.

Нагадаємо, І Харківський міжнародний марафон відбудеться 12 квітня 2014 року. Довжина марафону складе 42 км 195 м. Також 12 квітня відбудуться старти на дистанціях 21 км 98 м (напівмарафон), 10 км, 3 км, естафета і дитячі забіги. Реєстрація для участі в забігах проходить на офіційному сайті змагань і триватиме до 27 березня 2014 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини