Геннадій Кернес повернувся до Харкова
17 червня 2014 15:42
Геннадій Кернес повернувся до Харкова Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 17 червня, повернувся до Харкова з Ізраїлю, де проходив курс лікування після вогнепального поранення. Літак з міським головою приземлився в харківському аеропорту приблизно о 15:30. Геннадія Кернеса прийшли зустріти заступники міського голови, депутати міської ради, голови районних адміністрацій, а також тисячі жителів міста Харкова.

«Я обіцяю, що ми і далі будемо робити все можливе, щоб Харків став найдинамічнішим містом країни», - сказав Геннадій Кернес, звернувшись до всіх, хто прибув зустріти міського голову.

Мер Харкова подякував харків'янам, які переживали і підтримували його. Також він подякував всім лікарям - і харківським, і ізраїльським, які повернули його до життя. За його словами, у нього є проблеми з функціональністю ніг. Проте мер Харкова висловив упевненість, що у нього є всі можливості і бажання відновитися, і він буде ходити.

Також Геннадій Кернес підкреслив, він нічого не боїться, після поранення він вже пережив п'ять смертей. «А тим, хто хотів мене вбити, вбити моє бажання працювати для Харкова, тим замовникам, які сидять у кабінетах, я хочу сказати, ви повинні займатися справою, захищати людей», - зазначив Геннадій Кернес.

Нагадаємо, 28 квітня Геннадій Кернес був поранений під час пробіжки по Білгородському шосе в Харкові. Охоронці, що супроводжували його на мікроавтобусі, доставили його в лікарню швидкої і невідкладної допомоги, де лікарі зробили меру операцію, ввели його в медикаментозний сон і підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

У ніч на 29 квітня Геннадія Кернеса у супроводі дружини і бригади ізраїльських лікарів перевезли в один з шпиталів Ізраїлю. Там йому зробили ще низку операцій, в тому числі на хребті і на легені. 2 травня віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що загроза життю Геннадія Кернеса минула і його відключили від апарату штучної вентиляції легенів. 12 травня мер Харкова повідомив, що почав дистанційно керувати містом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини