Геннадій Кернес привітав медиків Київського району Харкова
12 червня 2019 19:11 Медицина
Геннадій Кернес привітав медиків Київського району Харкова Урочистості пройшли в честь професійного свята медичних працівників, який буде відзначатися 16 червня

12 червня у Палаці студентів юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню медпрацівника України (відзначається в третю неділю червня).

Присутніх в залі лікарів різних спеціальностей, медсестер, адміністративний склад лікарень і поліклінік міста привітали Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Олександр Грановський. Вони вручили грамоти Верховної Ради та грамоти виконкому Харківської міської ради за заслуги у професійній діяльності.

«Прийміть мої щирі вітання напередодні Дня медика. Я щиро бажаю вам, перш за все, здоров'я, кожному з вас, сім'ям і близьким. Людської поваги, як пацієнтів, так і колег, щоб в колективах була хороша атмосфера, щоб зберігалася спадкоємність, передача досвіду. Низький уклін за вашу працю», - сказав Геннадій Кернес, виступаючи перед лікарями.

За його словами, сьогодні більшість медиків отримують недостатню за їхню працю і кваліфікацію зарплату. «Людей покликання серед вас більше, ніж в будь-якій сфері. Тому, впевнений, реформа, яку ми всі переживаємо, повинна зберегти харківську медичну школу, поставивши за мету підтримувати професіоналів в системі і створювати їм необхідні умови. Парламент, який тут представляє Олександр Грановський, повинен впливати на реформу і коригувати її в інтересах простих людей», - додав міський голова.

«Ніхто з вас не озолотився на цій роботі, на жаль. Але ви продовжуєте надавати допомогу сотням тисяч городян, від немовлят до людей похилого віку. З душею, професійно, спокійно. Тут, у Харкові, я встиг побачити результати тих змін, які ми розробили і впроваджуємо в системі охорони здоров'я. З багатьма ми знайомі, ви знаєте, що я відповідаю за свої слова, роблю і буду робити те, що в моїх силах, для поліпшення ситуації», - сказав Олександр Грановський.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини