Геннадій Кернес привітав переможців конкурсу «Молода людина року»
29 вересня 2017 13:00 Місто
Геннадій Кернес привітав переможців конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року - 2017» відбулося сьогодні, 29 вересня, в малій залі Харківської міськради.

Переможцями та лауреатами конкурсу стали 30 юнаків і дівчат (10 переможців і 20 лауреатів у кожній номінації). У числі переможців - рекордсменка України зі стрибків з жердиною, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, член національної збірної України Марина Килипко, вчитель фізкультури школи №154, керівник команди КВК «Шпроти» Володимир Рожков, вихованець «Харківського поліграфічного центру професійно-технічної освіти», майстер спорту з греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху Стас Черепівський.

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав талановиту молодь міста і вручив переможцям Подяки міського голови.

«Мені дуже приємно і почесно перебувати разом з вами в цій залі. Сьогодні ми вітаємо талановитих молодих харків'ян, які не бояться труднощів, самостійно вибрали для себе дорогу, продовжують йти по ній і виграють сьогодні ті конкурси, які дуже важливі для свого самоствердження і життєвого настрою. Я хочу побажати вам, щоб ви ніколи не боялися труднощів, щоб ви завжди могли утримувати своє лідерство, тому що стати першим нелегко, але можна, а ось залишатися першим досить важко. Я бажаю вам всіх благ, нових перемог, здоров'я, щоб ви гідно представляли Харків і в інших заходах, в тому числі міжнародних», - сказав Геннадій Кернес.

В ході нагородження міський голова також зазначив, що прийняв рішення з наступного року заснувати грошову премію для переможців конкурсу.

«Хотів би, щоб ви відчували турботу міської влади про вас і повагу до вас. Я зараз прийняв рішення, що з наступного року ми підтвердимо перемогу в цьому конкурсі ще й грошовою винагородою. Хочу вам подякувати ще раз за всі ваші досягнення! Нас всіх об'єднує любов до Харкова. Сподіваюся, що ви разом з нами будете відроджувати наше місто!» - сказав Геннадій Кернес.

Нагадаємо, конкурс «Молода людина року» проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу III рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництво».

Конкурс «Молода людина року» проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова» на 2012-2017 роки. Мета заходу - підтримати обдаровану й талановиту молодь для відзнаки вагомих здобутків молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя.

Організатор конкурсу - Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини