Геннадій Кернес привітав Сергія Чернова з обранням головою облради
25 листопада 2015 18:08 Місто
Геннадій Кернес привітав Сергія Чернова з обранням головою облради Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав Сергія Чернова з переобранням на посаду голови Харківської обласної ради.

«Завдяки плідній багаторічній роботі Ви завоювали високий авторитет, повагу і визнання серед колег та громадськості. Переконаний, що притаманні Вам професіоналізм і потенціал і надалі будуть спрямовані на реалізацію подальших планів в інтересах громади Харківщини. Щиро бажаю Вам наснаги, міцного здоров'я, невичерпної енергії. Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудріі далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання в ім'я розвитку нашої держави», - сказано у привітанні міського голови.

Також Геннадій Кернес привітав з призначенням на посади заступників голови облради Віктора Коваленка і Володимира Скоробагача. Міський голова побажав їм нових звершень, досягнень та успіхів у державній діяльності на благо українського народу.

Зазначимо, сьогодні, 25 листопада, на першій сесії Харківської обласної ради сьомого скликання Сергій Чернов був обраний головою облради, Віктор Коваленко - першим заступником голови облради, Володимир Скоробагач - заступником голови облради. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини