Геннадій Кернес привітав з 70-річчям ліцей, в якому навчався
19 листопада 2013 17:41
Геннадій Кернес привітав з 70-річчям ліцей, в якому навчався Міський голова взяв участь в урочистостях у Харківському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства, який він закінчив у 1977 році.

«Прийміть мої щирі вітання з 70-річчям. Це великий термін, майже 40 тисяч хлопців одержали тут професію за ці роки. Змінилася країна, але ви зуміли зберегти найкраще, що було в радянській освіті, і поєднати це із сучасними вимогами на ринку праці», - сказав Геннадій Кернес на святкових зборах колективу ліцею 19 листопада.

«Я дуже радий бачити Аллу Федорівну Введенську, вчителя креслення, інших викладачів, що, може бути, і не вчили мене, але, думаю, в останні роки не раз мали привід згадати. Я з вдячністю згадую той рік, який провів у цих стінах», - зазначив він.

Професійний ліцей будівництва і комунального господарства (колишнє ПТУ №14) був заснований у жовтні 1943 року і після реформ освіти зберіг інженерно-будівельний профіль. Сьогодні його випускники отримують повну середню освіту і одну з двох десятків спеціальностей.

За словами міського голови, біля будівлі по Московському проспекту, 19, в якій з першого дня перебуває ліцей, найближчим часом буде встановлений ​​спортмайданчик і силові тренажери для ліцеїстів. Сертифікат на спортивне обладнання Геннадій Кернес передав директору навчального закладу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини