Геннадій Кернес провів особистий прийом на «Південкабелі»
21 вересня 2017 15:06 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом на «Південкабелі» Харків'яни, які працюють на заводі, просили допомоги в реконструкції транспортної розв'язки біля підприємства, подані заяви на ремонт житла, дворів, на вирішення питань охорони здоров'я, будівництва, благоустрою.

21 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів виїзний особистий прийом на ПАТ «Завод «Південкабель». По допомогу в організації та оплаті лікування, реконструкції доріг, ремонті житла та благоустрію дворів до нього звернулися понад 60 працівників підприємства.

Відразу в декількох заявах йшлося про відновлення транспортної розв'язки на проспекті Тракторобудівників у районі зупинки «Завод «Південкабель». Департамент будівництва та шляхового господарства міської ради прийме колишній заводський пішохідний міст на баланс і почне в цьому місці ремонт. Також для заводчан і місцевих жителів будуть відремонтовані тротуари і доріжки від зупинок транспорту до прохідних підприємства.

За результатами звернення керівника одного з відділів Оксани Васильєвої, місто візьме участь в юридичному з'ясуванні стосунків між заводом і одним із власників будівлі в промзоні. Будинок по пр.Тракторостроителей, 2 переведений в житловий фонд, і в ньому продаються квартири. При цьому в безпосередній близькості від житла знаходяться очисні споруди і шкідливе виробництво. Співробітники «Південкабелю» просять участі юристів міськради, щоб не допустити такого небезпечного сусідства.

Більше половини звернень на прийомі були пов'язані з ремонтом покрівель, під'їздів і вхідних груп в будинках комунальної власності по всьому Харкову. За дорученням Геннадія Кернеса до початку осені будуть проведені роботи, що вимагають оперативного втручання. Капітальні роботи, на необхідність яких вказали люди, заплановані вже на 2018 рік у зв'язку з великим обсягом поточних наказів.

«Я дякую керівникам підприємства і колективу за добре організований прийом, спасибі харків'янам за конструктивний підхід і терпіння», - сказав після прийому Харківський міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини