Геннадій Кернес провів особистий прийом у Московському районі
16 травня 2018 17:10 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом у Московському районі На зустрічі понад 70 осіб подали заяви на вирішення комунальних проблем, отримали консультації з питань лікування та матеріальної допомоги.

16 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом жителів Московського району. Більшість звернень стосувалася ремонту покрівель та під'їздів житлових будинків, встановлення приладів обліку тепла, ремонту внутрішньоквартальних доріг і благоустрою дворів. Ті, хто потребував матеріальної допомоги за станом здоров'я, на місці отримали позитивне рішення і консультацію соціальних працівників. Всього міський голова прийняв 73 особи.

Жителі Салтівки звернулися з проханням про реконструкцію кількох шкільних стадіонів. У 2019 року в школах №143 і №138 будуть побудовані стадіони нового зразка - з професійним покриттям поля, ігровими та тренажерними майданчиками. А в школі №25 роботи з оновлення стадіону розпочнуться вже влітку, крім того, за час канікул там будуть замінені вікна, відремонтують подвір'я, вхідну групу та спортивну залу.

Мешканці будинку №39б по вул. Гвардійців Широнінців попросили перевести їхнє житло в комунальну власність. Колишній відомчий гуртожиток сьогодні знаходиться на балансі одного з будівельних трестів. І власник будинку, і люди звернулися з проханням передати будівлю на обслуговування міста. «Якщо всі власники квартир згодні, і це спільне, погоджене рішення, то ми готові винести це питання на найближчу сесію міськради» - сказав Геннадій Кернес.

Московський район Харкова - найбільший за кількістю населення і комунального житла. За підсумками прийому, до плану роботи департаментів міськради було внесено ремонти понад 40 покрівель, під'їздів, ліфтів, тротуарів і внутрішньоквартальних доріг. «Такі проблеми є в кожному районі, але тут більший масштаб, і люди мають рацію, вимагаючи допомоги. Ми повинні точно називати терміни, чесно, і слідувати графіку, як від нас чекають харків'яни», - зазначив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини