Геннадій Кернес провів особистий прийом у сільгоспуніверситеті імені Василенка
28 лютого 2019 17:59 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом у сільгоспуніверситеті імені Василенка Співробітники вишу передали міському голові скарги і заяви на матеріальну допомогу.

28 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка (ХНТУСГ). По допомогу в організації та оплаті лікування, надання житла, будівництві стадіонів та дитячих майданчиків, ремонті внутрішньоквартальних доріг, дахів, під'їздів та комунікацій в будинках комунальної власності звернулося більше 40 харків'ян.

До складу вишу входять п'ять наукових інститутів, інститут післядипломної освіти, два коледжи, навчальний центр та дослідне господарство, розташовані в Харкові і області. У зв'язку з цим відразу кілька співробітників вишу прийшли зі скаргами на роботу маршрутних автобусів. Люди кажуть, що графік не дотримується, немає пізніх і ранніх виїздів. Геннадій Кернес доручив профільному департаменту міської ради вивчити скарги детально. Прийнято рішення про збільшення числа автобусів на маршруті, що з'єднує Північну Салтівку зі станцією метро «Героїв Праці». 

По одній із заяв в Основ'янському районі, на перетині Сімферопольського шосе з вулицею Камишева, буде обладнаний пішохідний перехід з відповідними розміткою та знаками.

Працівники вишу, що живуть у селищі Артема, запропонували відкрити в одному з порожніх будинків на вул. Дизельній розвиваючий центр для дошкільнят. Раніше в цьому місці розташовувалося відділення Пенсійного фонду, а при будівництві будівля призначалася для дитячого садка. В ході прийому стало відомо, що в 2019 році в приміщенні почнуться відновні роботи, і садок знову відкриє двері для малюків.

Ректор університету Олександр Нанка клопотав про виділення земельної ділянки перед корпусом на вул. Алчевських, щоб університет міг обладнати її для зручності викладачів і студентів. На умовах співфінансування, за розпорядженням Геннадія Кернеса, місто і університет побудують кілька спортивних майданчиків біля гуртожитків у різних районах Харкова. На підвідомчій ХНТУСГ території по пр. Московському, 45 буде обладнано міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

Регбійний команда «ТЕХАС», яка грає за сільгоспуніверситет, отримає матеріальну підтримку міста для участі у чемпіонаті України та всеукраїнській Універсиаді в 2019 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини