Геннадій Кернес співчуває рідним і близьким Володимира Подшивалова
27 лютого 2012 10:20
Геннадій Кернес співчуває рідним і близьким Володимира Подшивалова 26 лютого на 82-му році життя помер почесний громадянин міста Харкова, кавалер орденів Леніна та Трудового Червоного Прапора ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ ПОДШИВАЛОВ.

З життя пішов колишній перший секретар Харківського міського комітету КПУ, людина, віддана інтересам рідного міста і його жителів. Під керівництвом Володимира Івановича зростала промислова міць Харкова, розвивалася інфраструктура, будували великі житлові мікрорайони.

Народився Володимир Подшивалов 1 листопада 1930 року. З 1970 до 1984 року працював на керівних посадах спочатку в Орджонікідзевському районному комітеті КПУ, а потім в міськкомі.

За його активної участі почалася модернізація Харківського тракторного заводу під випуск 50 тисяч тракторів типу Т-150 у рік. Завод «Електроважмаш» опанував випуск нових турбогенераторів потужністю 1 млн кВт. У місті почали зводити панельні будинки нового типу, у тому числі 16-поверхові поліпшеного планування.

Працюючи в Харківському міському комітеті КПУ, Володимир Іванович сприяв розвитку промисловості. У Харкові й області активно будували підприємства з виробництва сільгосптехніки: Харківський завод тракторних двигунів, Дергачівський завод турбокомпресорів. Розвивалася транспортна мережа: у 1975 році було побудовано першу ділянку першої лінії харківського метрополітену, прокладено 47 км трамвайних і 60 км тролейбусних шляхів.

Під керівництвом Володимира Подшивалова ввели в експлуатацію Центральний будинок побуту по вул. Свердлова, будинки побуту по вул. 23 Серпня і пр. Косіора. Крім того, у ті роки споруджено нову будівлю цирку, клініку невідкладної хірургії, критий ринок «Салтівський», аудиторний корпус ХПІ, почалося будівництво Оперного театру. Росли великі житлові мікрорайони: Північна Салтівка, Рогань, Горизонт.

Володимир Іванович Подшивалов був талановитим керівником, видатним організатором, справжнім патріотом Харкова, взірцем і прикладом для тих, хто мав честь працювати разом з ним.

Глибоко співчуваємо колегам, рідним та близьким Володимира Івановича. Такі люди, як він, завжди були гордістю нашого міста. Пам'ять про Володимира Подшивалова навіки залишиться в серцях харків'ян.

Харківський міський голова Геннадій Кернес,
Харківська міська рада,
виконавчий комітет Харківської міської ради

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини